پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کوهبنان به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

💥شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کوهبنان در پیامی فرارسیدن سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر را تبریک گفتند.

 

 

⚡به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی شهرداری کوهبنان، مدیریت شهری کوهبنان طی پیامی فرارسیدن سوم خرداد سالروز فتح غرورآفرین خرمشهر را به همه قهرمانان و جان برکفان دوران هشت سال دفاع مقدس، ایثارگران، جانبازان، خانواده های معظم شهدا و همه ملت شریف ایران تبریک گفتند. در متن پیام آمده است:

 

✅بسم الله الرحمن الرحیم

فتح الفتوح سوم خرداد سال ۱۳۶۱ تجلی عنایت خاصه خداوند قادر متعال و یادآور جانفشانی و ایثارگری غیور مردان و رزم آوران خیبرشکنی است که طی نبردی شجاعانه دژهای مستحکم دشمن متجاوز را با طنین نام مبارک ” علی ابن ابیطالب (ع) “در هم شکستند و خونین شهر را فتح کردند.

 

✅حماسه آزادسازی خرمشهر در تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران نقطه عطفی به‌ شمار می‌آید که ثمره حماسه آفرینی‌ها و رشادت‌های دلاورمردان و سلحشورانی است که حسین وار با تمسک به قدرت لایزال الهی و نصب‌العین قراردادن فرامین مراد خویش در راه دفاع از شرف و ارزش های این مرز و بوم، با صلابت و استوار ایستادند و به سرافرازی ماندگار پیوند خوردند. خمینی کبیر این فتح غرورآفرین را «مَا النَّصْرُ إلّا مِنْ عِندِ الله» میداند که فاتحان این حماسه و «فرزندان اسلام و قوای سلحشور مسلح»، «مورد تقدیر ناجی بشریت و بر پا کننده عدل الهی در سراسر گیتی- روحی لتراب مقدمه الفداء- » هستند.

 

✅ اینجانبان ضمن تبریک و تهنیت سالروز این نصر عظیم الهی و روز مقاومت، ایثار و پیروزی به محضر فرماندهی معظم کل قوا و رهبرفرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای “مدظله العالی”، مردم ایثارگر و مقاوم خرمشهر، خانواده معظم شاهد و ایثارگر، توفیقات روز افزون همه ملت ایران را در مسیر پاسداشت این نقطه عطف تاریخ انقلاب و دفاع از دستاوردها و آرمانهای آن را در سایه رهبری داهیانه رهبر معظم، از درگاه خداوند سبحان مسئلت داریم.

 

 

 

احمد محمدی

شهردار کوهبنان

 

 

اعضای شورای اسلامی شهر کوهبنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *