پیام تبریک سرپرست شهرداری بمناسبت روز خبرنگار

💥پیام تبریک سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر کوهبنان به مناسبت روز خبرنگار

 

 

⚡به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی شهرداری کوهبنان،سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر کوهبنان در پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را به خبرنگاران شهر کوهبنان تبریک گفتند متن پیام بدین شرح است:

 

“ن وَ الْقَلَمِ وَ ما یَسْطُرُونَ “

 

سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد.

 

🔷حقیقت‌نگار هستی به قلم عزتی ابدی بخشید و این خود مدال افتخاری بزرگ برای صاحبان قلم و اصحاب رسانه است. سلام خداوند بر خبر‏نگاران شهیدی که قلم را همچون سلاح و رسانه را همچون سنگری برای دفاع از آزادی و استقلال قرار داده و در این مسیر، با افتخار به دیدار حضرت دوست شتافتند.

 

🔷هفدهم مردادماه روز خبرنگار،روز پاسداشت اندیشه‌های والایی است که متعهدانه درراه اعتلای فرهنگ ایرانی – اسلامی می‌کوشند و قلم را چون سلاحی در سنگر آگاه‌سازی جامعه در برابر شبیخون امواج پرحجم رسانه‌های دشمن ،بکار می‌گیرند و با پرتوافشانی شعور و دانایی ،تیرگی‌های تحریف فرهنگی و مسخ ارزش‌های انسانی را می‌زدایند.

 

🔷گرامیداشت روز خبرنگار،ارج نهادن به آگاهی و شعور و بهانه‌ای است تا از درگاه ایزد تعالی برای خبرنگاران ،این مشاوران امین و ناصحان مشفق که با ارائه مطالب و انعکاس حقایق ،کارشناسانه در تحقق اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی یاری گر مسئولان هستند آرزوی سرافرازی ،تداوم و توفیق نماییم.

 

🔷باور داریم به حرمت قلم این تلاشگران عرصه اندیشه و قلم که خاضعانه وجود خویش را در این مسیر فدا کرده‌اند گام‌های بیشتری در پیگیری و تحقق مطالبات شهروندان و استیفای حقوق مشروع شهروندی آنان برداشته خواهد شد . این‌جانبان ضمن ارج نهادن به مقام عالی خبرنگار شهید محمود صارمی ، فرا رسیدن روز خبرنگار را به دلسوزان و فعالان عرصه‌ی خبر و اطلاع‌رسانی تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای این عزیزان و به‌ویژه خبرنگاران فعال شهرستان کوهبنان آرزوی موفقیت و سربلندی داریم.

 

مرتضی صالحی

سرپرست شهرداری کوهبنان

 

اعضای شورای اسلامی شهر کوهبنان

 

✳️لینک کانال شهر و شهروند در ایتا👇

 

https://eitaa.com/joinchat/417857767C85dfe69874

 

📝 روابط عمومی شهرداری کوهبنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *