شهردار کوهبنان: پروژه بهسازی ،بازسازی و زیباسازی ورودی شهر کوهبنان با اعتباری قریب به چهار میلیارد ریال با چندتیم مهندسی عمرانی در حال اجرا می باشد.

|
عمده تصویر شهر در لحظه ورود به یک شهر شکل می گیرد که این امر نقش مهم و اثرگذاری در معرفی صحیح شهر، جاذبه های گردشگری و شناسایی مفاخر و مشاهیر و همچنین عرض خیرمیدم به مسافرین دارد.
شهرکوهبنان از جمله شهرهایی است که باداشتن آب و هوا مناسب و جاذبه های گردشگری هرساله با شروع تابستان مورد توجه مسافران و گردشگران قرار میگیرد که این امر اهمیت زیباسازی و بهسازی ورودی شهر را مضاعف می کند.
چندصباحی است که در ورودی این شهر تغییرات محسوس واجرای پروژه های عمرانی و عملیاتی به چشم می خورد که درراستای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه باشهردار کوهبنان گفت و گو کردیم.
محسنی شهردار کوهبنان بیان داشت:ورودی  هرشهر به عنوان اولین عرصه از فضاهای شهری  جایگاه ویژه ای در شناخت و ساخت هرشهر دارد که باید به شیوه خاص هرشهر بهسازی و زیباسازی شود.
وی افزود: قطعا توجه به ورودی شهر و ساخت آن متناسب با هویت شهرمی تواند سبب جذب گردشگر و حفاظت از فرهنگ و اقلیم شهرمی گردد که این خودگامی در راستای توسعه پایدار شهری است.
محسنی بیان داشت: پروژه بهسازی ،بازسازی و زیباسازی ورودی شهر کوهبنان با اعتباری قریب به چهار میلیارد ریال با چندتیم مهندسی عمرانی در حال اجرا می باشد.
وی افزود: تاکنون زیرسازی و روکش آسفالت نصب المان کاروان اسب، تابلومعرفی مشاهیر، اصلاح هندسی برخی نقاط، نصب بیلبوردهای تبلیغاتی، جدول گذاری و … انجام شده است و اقداماتی درزمینه نصب المان خوش آمدگویی توسعه فضای سبز و … دردست اقدام می باشد که انشاالله به  زودی مسافران و شهروندان عزیز کوهبنان  شاهد یک منظره زیبا در ورودی شهر کوهبنان خواهند بود.
| | | |

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =