شهردار کوهبنان:بهسازی و زیبا سازی شهر از مهمترین حقوق شهروندان است که بر حسب وظیفه پروژه هایی را در این زمینه عملیاتی کرده ایم
یاسر محسنی شهردار کوهبنان در حاشیه بازدید از پروژه احداث پارک معراج در گفت و گو با خبرنگار شهرستان بیان داشت: سال ۹۵علی الرغم مشکلات مالی فراوان شروع شد که این امر تا حدود زیادی عملیات و پروژه های عمرانی شهرداری ها را تحت تاثیر قرارداد و سبب کاهش روند انجام عملیات شد.
وی افزود: با وجود وضعیت اقتصادی ضعیف شهرداری کوهبنان و عدم وصول مطالبات از ذغال سنگ و برخی ادارات سعی داشتیم که تحولات عمرانی در قسمت های مختلف شهر ودر راستای رفع برخی نیازهای اساسی شهروندان انجام دهیم.
ایشان خاطر نشان کرد :داشتن خیابان و کوچه های قابل رفت وآمد با آسفالت مناسب از خواسته ی بحق شهروندان کوهبنانی است که در این راستا پروژه گسترده لکه گیری و آسفالت معابر وکوچه های سطح شهر انجام شده که تا حدودی این نیاز را مرتفع ساخته است.
وی گفت:باجذب قیر از وزارت راه به دلیل عدم دارا بودن کمربندی شهرکوهبنان و هزینه ی ۶۰ درصدی شهرداری در این زمینه دو بلوار بزرگ شهر به نام بلوار آزادی وبلوار حضرت امام (ره )که از مسیرهای اصلی شهر می باشد روکش آسفالت نموده که قریب به یک میلیارد تومان ازاعتبارات شهرداری به عملیاتی شدن این پروژه اختصاص داده شده است.
شهردار کوهبنان ادامه داد: بهسازی و زیبا سازی شهر از مهمترین حقوق شهروندان است و در همین راستا شهرداری بر حسب وظیفه اقدام به زیرسازی و فرش موزائیک تعدادی از معابر وپیاده روها وخیابان های شهرازجمله بلوار امام (ره)، خیابان طالقانی، بلوار آزادی ،بلوار مسجد امام همچنین احداث و بازسازی چندین بوستان و میدان کرده است.
محسنی افزود: در سال جدید بازسازی دو بوستان و احداث یک بوستان درقسمت های مختلف شهر در برنامه قرار گرفت که بازسازی و تجهیز بوستان آزادگان واقع در خیابان طالقانی به پایان رسیده و عملیات بازسازی و زیبا سازی بوستان معراج در بلوار برهان الدین کوهبنانی و احداث بوستان میثاق در محله امام صادق(ع) در حال انجام می باشد.
شهردار کوهبنان گفت: میادین نقش بسزایی در زیباسازی سیما و منظر شهری دارند به همین منظور  سال جاری بازسازی وبهسازی برخی میادین شهر در دستور کار قرار گرفت که تا کنون میادین بسیج ، ثارالله  و امام خامنه ای بازسازی شده اند.
وی گفت: شایان ذکر است که در پروسه بهسازی میادین ، تعویض جداول ، سنگ فرش، تغییرالمان از جمله المان میدان امام خامنه ای، نیمکت ها، بهبود فضای سبز، روشنایی میادین و… از جمله پروژه ها یی که انجام شده است.

One Response

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *