شورای شهر کوهبنان

بر اساس مفاد قانون شهرداری و نیز قانون تشکیلات شورای اسلامی کشوری، این نهاد یک مرجع تصمیم گیری و نظارتی است و در این مورد دارای اختیارات وسیعی است. یکی از مشکلاتی که در بحث شوراها وجود دارد این است که شوراها در خصوص نهادهای خدماتی دیگر مانند برق و آب و … نمی‌توانند نظارت بکنند. به بیان دیگر وحدت مدیریتی در سطح شهرهای ایران با قانون فعلی شکل نمی‌گیرد.

برخی از وظایف شورای شهر، واجد جنبه‌های وضع مقررات است. برخی دیگر از وظایف آن، جنبه نظارتی و مراقبتی دارد.[۱]

IMG-20220426-WA0026
مراسم گرامیداشت هفته زمین پاک در راستای ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست با حضور دکتر احمد محمدی شهردار کوهبنان در مدرسه دبستان فاطمیه برگزار گردید.
IMG-20220429-WA0022
به مناسبت روز ملی شوراها، از اعضای شورای اسلامی شهر کوهبنان تجلیل شد و ساختمان شورای شهر به بهره برداری رسید
Picture 499
پیام تبریک به اعضای شورای اسلامی شهر کوهبنان
IMG_3807
جلسه بررسی وضعیت معابر سطح شهر طبق طرح تفصیلی
IMG-20220413-WA0011
دیدار روسای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کتابخانه عمومی با دکتر احمد محمدی شهردار کوهبنان
IMG-20200111-WA0023 (1)
گردهمایی مردم شهیدپرور کوهبنان به پاس رشادت های سردار بزرگ مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش
IMG_2677
شهردار کوهبنان در نشست صمیمی با نماینده شهرستان های زرند و کوهبنان:  در حوزه شهرداری تلاش داریم با برنامه ریزی پروژه هایی در زمینه سیما و منظر شهری و  ایجاد مکان های تفریحی ،ورزشی ،فرهنگی و اشتعال زایی جذابیت های شهر که موثر بر مهاجرت می باشد را افزایش دهیم.
IMG_2497
اجرای عملیات تعویض جداول ورودی بلوار آزادی و ساخت لچکی

خدمات شورا

بررسی و شناخت کمبودها ، نیازها و نارساییهای اجتماعی ، فرهنگی ، آموزشی ، بهداشتی ، اقتصادی و رفاهی حوزه انتخابیه و تهیه طرحهاو پیشنهادهای اصلاحی و راه حلهای کاربردی در این زمینه‌هاجهت برنامه‌ریزی و ارائه آن به مقامات مسئول ذیربط

نظارت بر حسن اجرای مصوبات شورا و طرحهای مصوب در امور شهرداری و سایر سازمانهای خدماتی در صورتی که این نظارت مخل جریان عادی این امور نگردد. تشویق و ترغیب مردم در خصوص گسترش مراکز تفریحی، ورزشی و فرهنگی با هماهنگی دستگاههای ذیربط.

همکاری با مسئولین اجرایی و نهادها و سازمانهای مملکتی در زمینه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، اقتصادی و عمرانی بنا به درخواست آنان.برنامه‌ریزی در خصوص مشارکت مردم در انجام خدمات اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، فرهنگی، آموزشی و سایر امور رفاهی با موافقت دستگاههای ذیربط.