جلسه شهرداران محله با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، دکتر احمد محمدی شهردار، شهرداران محله و مسولین واحدهای مخلف شهرداری

💥شهردار کوهبنان: شهرداران محله مظهر مشارکت مردم در مدیریت و توسعه شهری هستند

 

⚡جلسه شهرداران محله با حضور اعضای شورای اسلامی شهر ، دکتر احمد محمدی شهردار، شهرداران محله و مسئولین واحدهای مختلف شهرداری در محل سالن کنفرانس شهرداری برگزار شد.

 

🔶دکتر احمد محمدی شهردار کوهبنان ضمن اشاره به آیه ای از قرآن کریم مبنی بر تعاون و همکاری و همدلی در انجام کارهای خوب ،بیان داشت:شهرداران محله مظهر مشارکت مردم در مدیریت وتوسعه شهری هستند و اجرای طرح شهرداران محله در واقع استفاده از خرد جمعی در حل مسائل و مشکلات جامعه است که یقینا برون رفت جامعه از مشکلات از طریق تعاون مشارکت و خرد میسر می شود .

🔶وی افزود:در وصف خصوصیات جامعه آرمانی اسلامی، به “امرهم شورا بینهم”یعنی مشورت کردن در امور، بسیار تاکید وسفارش شده است که در واقع طرح شهرداران محله در راستای این مهم اجرا شده است.

🔶احمدمحمدی ضمن بیان اینکه شهرداران محله در حل مشکلات شهری نقش ارزنده ای دارند گفت:امیدواریم با همکاری و مشارکت خوب شهرداران محله بتوانیم در مبحث مدیریت و توسعه شهری و ارائه خدمات همگانی موفق عمل کنیم‌.

🔶ایشان ضمن اشاره به مشکلات شهری و مطالبات زیاد مردمی در مقابل منابع مالی و اعتبارات محدود بیان داشت:مدیریت شهری در واقع مدیریت مالی درست و الویت بندی پروژهای مختلف بر اساس منابع مالی است .

🔶وی افزود:تلاش داریم در مدیریت شهری با یک مدیریت مالی درست و با درنظرگرفتن تمامی محدودیت ها،با تسهیل قوانین و فرآیندهای قانونی در راستای تحقق خواسته های مردمی و رفاه حال شهروندان گام های مفیدی برداریم.

🔶شهردار کوهبنان ضمن ارائه گزارش کاملی از اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف فنی عمرانی، فرهنگی اجتماعی، اداری و مالی بیان داشت: ارتقای درجه شهرداری پس از ۲۵ سال، افزایش ۷۵ درصدی بودجه سال جاری، پوشش هزینه های شهرداری در مبحث فنی و عمرانی از طریق راه اندازی کارخانه آسفالت و راه اندازی کارگاه تولید قطعات بتنی ،ساماندهی کادر اداری و جلوگیری از برگشت و حذف اعتبارات و رفع مشکلات قراردادها به ویژه قرارداد مربوط به بهسازی بوستان مقبره آخوند و شروع فرآیند تکمیل پروژه، از جمله اقدامات مهم شهرداری در چهارماهه اخیر بوده است.

🔶دکتر محمدی ضمن اشاره به پروژه های در دستور کار شهرداری گفت: زیرسازی و آسفالت سه معبر اصلی در راستای ساماندهی گره های ترافیکی و تسهیل ترافیک شهر در دست اقدام می باشد و تعریص معابر ،جدول گذاری ،فرش موزائیک پیاده روها، اتمام پروژه بوستان مقبره آخوند و بهسازی و زیباسازی بوستان خواجه خضر و پارک جنگلی در راستای توسعه صنعت گردشگری از جمله پروژه هایی است که در دستو کار شهرداری قرار دارد.

💥تدوین آئین نامه اجرایی آسفالت محلات با الویت مناطق بافت فرسوده با تشکیل کمیته ای متشکل از رییس شورا، معاون فنی و شهرسازی،حراست و مسئول مالی و چهار نفراز شهرداران محله از مصوبات این جلسه بود.

 

📝روابط عمومی شهرداری کوهبنان