پیام تبریک شهردار کوهبنان به مناسبت روز مجلس

💥پیام تبریک شهردار کوهبنان به مناسبت سالروز شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس

 

⚡به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی شهرداری کوهبنان، دکتر احمد محمدی در پیامی ضمن تسلیت به مناسبت شهادت آیت الله مدرس، روز مجلس را به تمامی نمایندگان مجلس شواری انقلاب اسلامی علی الخصوص نماینده خدوم شهرستان های کوهبنان و زرند تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

 

*بسم الله الرحمن الرحیم*

 

🔰امام خمینی(ره): این مجلس«ما حَصَل»خون یک جمعیتی است که وفادار به اسلام بوده اند و خانه واقعی ملت و در رأس همه امور واقع است.

 

🔰مجلس شورای اسلامی، نماد حقیقی از مردم سالاری دینی و نشانگر ترسیم خط روشنِ فرهنگِ عدالت، شرافت، کرامت و حمایت از محرومین و مستضعفان است.

نمایندگان شریف مجلس شورای اسلامی نیز همواره در بزنگاه ها و فراز و نشیب های گوناگون با عزم و اراده ای راسخ و با روحیه عدالت طلبی و اطاعت بی چون و چرا از مقام عظمای ولایت و رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای(حفظه الله تعالی) با وضع قوانین، مواضع قاطع و عملکرد و ورود به موقع و بهنگام در عرصه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در بستر یک استراتژی تخصصی، علمی و دینی و با رعایت حقوق عامه ملت شریف ایران اسلامی و با گرفتن تصمیماتی کلیدی و راهگشا زمینه را برای توسعه و وحدت همه جانبه ایران اسلامی فراهم میکنند.

 

🔰اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره نمایندگان شهید مجلس شورای اسلامی و شهید آیت الله سید حسن مدرس، فرا رسیدن روز مجلس شورای اسلامی را به همه نمایندگان دلسوز، مردمی و متعهد مجلس شورای اسلامی علی الخصوص نماینده مردم شریف شهرستان های کوهبنان و زرند در مجلس شورای اسلامی تبریک عرض می نمایم و امید آن دارم که با درایت، تلاش شبانه روزی و خدمت صادقانه خانم دکتر شریعتی شاهد شکوفایی، پیشرفت و تعالی همه جانبه ایران اسلامی و سربلندی، آرامش و آسایش مردم شریف، نجیب و ولایتمدار این سرزمین باشیم.

 

احمد محمدی

                شهردار کوهبنان