پیام تبریک شهردار به مناسبت روز زن

💥پیام تبریک شهردار کوهبنان به‌مناسبت ولادت حضرت زهرا(س) و روز گرامیداشت مقام زن

 

 

⚡شهردار کوهبنان با صدور پیامی روز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز گرامیداشت مقام زن و مادر را به عموم مردم به‌ویژه بانوان شریف شهر کوهبنان تبریک گفت.

 

🟢به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی شهرداری کوهبنان متن پیام دکتر احمد محمدی شهردار کوهبنان به شرح ذیل می باشد:

 

🟢نامگذاری روز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در نظام مقدس جمهوری اسلامی به‌عنوان روز زن، نشان از توجه به مقام و منزلت رفیع بانوان دارد، به راستی این بانوی گرانقدر الگوی مناسبی برای تمام بانوان این مرز و بوم و تمامی کشورهای جهان است.

 

🟢در دورانی دختران زنده به گور می‌شدند، پیامبر اکرم(ص) در مقابل این سنت غلط ایستاد و جایگاه زنان را در جامعه اسلامی ارتقا بخشید، هنوز نیز برخی کشورها زنان را شهروند درجه دو می‌نامند و زنان و دختران را از حقوق اولیه مانند تحصیل، شاغل شدن و… محروم می‌کنند، اما امروز خوشبختانه به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی، زنان جامعه ایرانی توانسته‌اند در تمامی عرصه‌ها حضور یابند و موفق به کسب افتخارات بی نظیر برای میهن عزیزمان شوند.

 

🟢اینجانب فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت فاطمه سلام الله علیها و روز زن را به تمامی بانوان شریف شهرکوهبنان تبریک عرض می‌نمایم و امیدوارم با همراهی تمامی این عزیزان و در کنار مردان غیور کوهبنان بتوانیم موجبات رشد و پیشرفت شهر کوهبنان را فراهم آوریم

 

احمد محمدی

شهردار کوهبنان