نشست خبری اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار کوهبنان با اصحاب رسانه، خبرنگاران، و فعالان شبکه های مجازی در محل سالن کنفرانس شهرداری برگزار گردید.
🔻در ابتدای این نشست دکتر احمد محمدی شهردار کوهبنان ضمن تقدیر و تشکر از حضور اصحاب رسانه بیان داشت:
خدا را شاکرم که این توفیق نصیب حقیر شد که در خدمت اهالی خونگرم ،متدین و شهیدپرور کوهبنان باشم که به درستی به بام فرهنگی دیار کریمان مشهور شده است.
🔻وی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم در پرتو عنایات حضرت حق و یاری و همکاری اعضای محترم شورای شهر و همکاران توانمند در مجموعه شهرداری و همکاری و همیاری اصحاب رسانه اعم از رسانه های مکتوب شنیداری ،فضای مجازی و..‌. آن چنان که شایسته است وظایف و مسئولیت های محوله را به نحو احسن انجام دهیم‌.
🔻احمد محمدی افزود : ما وظیفه داریم در راستای مدیریت شهری در همه پارامترهای مختلف اعم از المان ها و مبلمان های شهری، توسعه شهری، مسائل فرهنگی ،اجتماعی و هنری و سایر امور باعث ارتقا و پیشرفت روز افزون کوهبنان باشیم .
🔻شهردار کوهبنان گفت :کلیدواژه برنامه های شورا و شهرداری ،مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی است.مدیریت جهادی در همه ابعاد و شاخصه هایی که مدنظر مقام معظم رهبری (مدظله)  بوده است و ما خودمان را موظف می دانیم پیرو منویات مقام معظم رهبری باشیم که بهترین و کاربردی ترین رهنمودهاست.
🔻ایشان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره س
سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بیان  داشت: مدیریت جهادی همان کاری است که سپهبد حاج قاسم سلیمانی در میدان عمل انجام می دادند ؛شبانه روز با اخلاص و صادقانه در خدمت جبهه مقاومت ،مردم ،خانواده شهدا و نظام بودند که همه ی ما با الگو قرار دادن ایشان به عنوان اسوه بزرگ شهامت و مقاومت باید در راه خدمت به مردم اینگونه باشیم.
🔻شهردار کوهبنان افزود: بهره گیری از کلید واژه اقتصاد مقاومتی در مبحث شهری  مبتی بر توانمندی ها و پتانسیل های داخل شهر است که ان شاالله با رویکرد اقتصاد مقاومتی و با تکیه بر توان و ظرفیت های موجود، بتوانیم شهری آباد توسعه یافته و شاد داشته باشیم.
🔻احمد محمدی اظهار داشت : در زمینه مدیریت شهرداری همان گونه که قبلا اشاره کردم استراتژی کار ما بر مبنای چهار اصل اساسی می باشد .کاهش هزینه ها، افزایش درآمدها، بهبود و بهره وری منابع انسانی و صدور خدمات فنی مهندسی؛ چهار استراتژی اساسی است که دریک ماهه اخیر به لطف خداوند متعال توانستیم گام های بسیار موثری در این زمینه ها برداریم.
📝روابط عمومی شهرداری کوهبنان