مراسم جشن تجلیل از سفیران سلامت شهرستان

💥تجلیل از سفیران سلامت و مادران شهرستان کوهبنان

 

⚡به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی شهرداری کوهبنان،صبح امروز مراسم تجلیل از سیفران سلامت شهرستان کوهبنان توسط واحد فرهنگی اجتماعی شهرداری و شورای اسلامی شهر کوهبنان و مرکز بهداشت و درمان شهرستان کوهبنان برگزار گردید.

 

🔰دکتر احمد محمدی شهردار کوهبنان در ابتدا این مراسم ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز زن به بیان شخصیت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها پرداخت.

 

🔰شهردار کوهبنان بیان داشت:حضرت فاطمه سلام الله علیها ابتدا در نقش دختری بهترین دختر برای پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله بودند به طوری که در ابتدا دعوت حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله به دین اسلام بهترین مبلغ و بهترین یاور پیامبر بودند

 

🔰بعد از ازدواج بهترین همسر برای حضرت علی علیه السلام بودند که در همه زمینه ها در کنار همسر خود بودند.

 

🔰وی در ادامه به نقش مادری حضرت زهرا اشاره نمود

ماری که بهترین فرزندان را تربیت نمود که یکی از آنها امام حسین علیه السلام بودند که در زمان حال هم مسلمانان شیعه با پیروی از مکتب امام حسین علیه السلام در برابر ظلم و استکبار به مبارزه می پردازند.

 

🔰دکتر محمدی در ادامه به رابطه شهرداری با مراکز بهداشت و درمانی اشاره کرد و افزود اگر شهرداری ها در انجام وظایف خود به خوبی عمل کنند ورودی های مراکز بهداشتی و درمانی کاهش می یابد.

 

🔰وی بیان داشت اگر در زمینه زیباسازی فضای شهری و ایجاد محیط های شاداب شهرداری ها بتوانند به خوبی عمل نمایند جامعه ای پویا و سالم خواهیم داشت.

 

🔰در زمینه فعالیت های عمرانی و بهسازی معابر اگر شهرداری ها به خوبی عمل نمایند شاهد کاهش حوادث ترافیکی بوده و ورودی مراکز درمانی کاهش می یابد.

 

🔰شهردار کوهبنان در پایان به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در مدت یک سال گذشته پرداخت که از مهمترین آنها آسفالت هفتاد و پنج هزار مترمربع از معابر خاکی شهر کوهبنان،تکمیل فاز اول پارک مقبره آخوند،تجهیز ناوگان نقلیه شهرداری به یک دستگاه بیل بکهو می توان اشاره نمود.

 

🔰در ادامه مراسم از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی کتاب فاطمه ای دیگر که به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها توسط واحد فرهنگی شورای اسلامی شهر کوهبنان برگزار شده بود با حضور مسئولین حاضر در جلسه تجلیل به عمل آمد.

 

📝روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کوهبنان

 

https://eitaa.com/joinchat/۴۱۷۸۵۷۷۶۷C85dfe69874