شهردار کوهبنان در نشست صمیمی با مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان کرمان: در راستای ریل گذاری برای سرمایه گذاران در جهت توسعه و آبادانی دیار عزیز کوهبنان از هیچ همکاری و تلاشی دریغ نخواهیم کرد
شهردار کوهبنان در نشست صمیمی با مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان کرمان:

در راستای ریل گذاری برای سرمایه گذاران در جهت توسعه و آبادانی دیار عزیز کوهبنان از هیچ همکاری و تلاشی دریغ نخواهیم کرد
⚡نشست نماینده مردم شهرستان های زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی با مدیر کل صنعت معدن و تجارت استان با حضور شهردار ، اعضای شورای شهر، نماینده اداره صنعت ، معدن و تجارت و روسای دفتر نماینده در محل سالن کنفرانس شهرداری برگزار شد.
🔶دکتر احمد محمدی شهردار کوهبنان بیان داشت:رشد و بالندگی صنعت استان زبانزد عام و خاص است که این مهم‌  مرهون  سیاست و سرمایه گذاری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .
🔶ایشان افزود:کوهبنان نسبت به شهرستان های همجوار از ظرفیت بالای معادن برخوردار می باشد و در زمینه صنعتی و سرب و روی حرف برای گفتن دارد.
🔶شهردار کوهبنان اظهار داشت: شهرستان کوهبنان علیرغم‌داشتن پتانسیل ها و ظرفیت های بکر طبیعی و تاریخی متاسفانه در ادوار گذشته بسیار محروم واقع شده در حالی که تاریخ کوهبنان  گواهی میدهد که این شهر در گذشته یک شهر صنعتی بوده و مارکوپولو از صنعت کوهبنان و محصولات صادراتی آن به نیکی یاد کرده است.
🔶احمد محمدی ضمن اشاره به تلاش هاو پیگیری های انجام شده در زمینه توسعه و عمران شهر بیان کرد: شهرداری پیشانی توسعه شهر کوهبنان است که تقاضا داریم در مبحث حمایت ها و اعتبارات مالی کریمانه و به طور ویژه  به شهرداری کوهبنان نگاه کنید تا در حوزه ی خدمت رسانی در زمینه زیرساختی و عمرانی شرمنده مردم شریف کوهبنان نشویم.
🔶ایشان در خاتمه گفت: امیدواریم اداره کل صمت با تایید و حمایت از سرمایه گذاران ،افق توسعه شهرستان را رقم بزند و ما هم به نوبه ی خود در راستای ریل گذاری و پهن کردن فرش قرمز رنگ برای سرمایه گذاران در جهت توسعه و آبادانی فزون تر دیار عزیز کوهبنان از هیچ همکاری و تلاشی دریغ نخواهیم کرد‌.
📝روابط عمومی شهرداری کوهبنان