شهردار کوهبنان در دیدار با اعضای مرکز نیکوکاری : امروزه نهادهای حمایتی باید از سطح پرداخت های مستمری و معیشتی به سمت توانمندسازی مددجویان جهت تبدیل شدن به یک کارآفرین و رسیدن به سطح خودکفایی، فعالیت کنند.
💥شهردار کوهبنان در دیدار با اعضای مرکز نیکوکاری :

⚡امروزه نهادهای حمایتی باید از سطح پرداخت های مستمری و معیشتی به سمت توانمندسازی مددجویان جهت تبدیل شدن به یک کارآفرین و رسیدن به سطح خودکفایی، فعالیت کنند.
🟠اعضای مرکز نیکوکاری با دکتر احمد محمدی شهردار کوهبنان دیدار و در زمینه خدمات این مرکز و مبحث اشتغالزایی وکارآفرینی گفت وگو و تبادل نظر کردند.
🔶در این دیدار احمد نیکخواه مدیر عامل مرکز نیکوکاری کوهبنان بیان داشت: در کنار خدمات گوناگون از جمله توزیع سبد کالا ، توزیع بسته های آموزشی و لوازم التحریر ، تهیه جهیزیه ، پرداخت هزینه های درمان و بیمه و… تصمیم بر اشتغال زایی و حمایت از مشاغل خانگی داریم.
🔶وی بیان داشت: راه اندازی کارگاه های کوچک تولیدی و حمایت از مشاغل خانگی  می تواند در زمینه درآمدزایی و خودکفایی خانواده های کم بضاعت بسیار مفید واقع شود که سعی داریم رویکرد مرکز نیکوکاری را به این سمت سوق دهیم تا یک کار ماندگار در شهرستان رقم بخورد.
🔶در ادامه این دیدار احمد محمدی شهردار کوهبنان ضمن اشاره به رسالت فرهنگی اجتماعی شهرداری ها گفت: در حوزه شهرداری پرداختن به مسائل فرهنگی اجتماعی را ضروری می دانیم وبا مراکز و سمن هایی که در این زمینه فعالیت می کنند همکاری و مساعدت لازم را خواهیم داشت.
🔶ایشان با بیان اینکه رویکرد اشتغال زایی و کارآفرینی مرکز نیکوکاری یک اقدام مثبت می باشد ،افزود: امروزه نهادهای حمایتی باید از سطح پرداخت های مستمری و معیشتی به سمت توانمندسازی مددجویان خود جهت تبدیل شدن به یک کارآفرین و رسیدن به سطح خودکفایی فعالیت کنند.
🔶 شهردار کوهبنان تصریح کرد : شهر کوهبنان پتانسیل های طبیعی و ظرفیت های انسانی با استعداد و توانمند خوبی دارد که به دلیل عدم شناسایی، عدم ساماندهی ومدیریت صحیح، به بهره وری لازم نرسیده است که مرکز نیکوکاری می تواند در این زمینه با راه اندازی واحدهای مختلف و با تعریف وظایف و مسئولیت های مشخص، گام موثری در راستای مدیریت هدفمند در مبحث اشتغال زایی و کارآفرینی بردارد.
📝واحد فرهنگی اجتماعی شهرداری کوهبنان