جشن تجلیل از کارگران نمونه شهرستان کوهبنان برگزار شد.

⚡جشن تجلیل از کارگران نمونه شهرستان کوهبنان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی شهرداری کوهبنان مراسم تجلیل از کارگران نمونه شهرستان با همکاری شهرداری و اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان و با حضور دکتر عفت شریعتی نماینده محترم مردم شهرستان های کوهبنان و زرند در مجلس شورای اسلامی و اعضا شورای اسلامی شهر کوهبنان و جمعی از مسئولین اجرایی شهرستان در مجتمع فرهنگی امام حسین برگزار شد.

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

دکتر احمد محمدی:در ابتدای جلسه ضمن تبریک عید سعید فطر و گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر سخنان خود را با فرمایش امام خمینی (ره)  که هر روز روز کارگر است و اختصاص یک روز به کارگران شاید به لحاظ تشریفات و تعظیم باشد و الا هر روز روز کارگر است آغاز کرد.

🔹وی در ادامه به جایگاه والای کارگران در اسلام اشاره کرد و گفت: ارزش کارگران آنچنان بالا است که پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله دست کارگری که از شدت کار زبر و خشن شده بود را بوسید و فرمود این دستی است که آتش به آن نمی‌رسد.

🔹شهردار کوهبنان در ادامه سخنان خود گزارشی از عملکرد شهرداری و شورای شهر در مدت مسئولیت ارائه دادند که از مهمترین اقدام صورت گرفته در روزهای پایانی سال گذشته ارتقا درجه شهرداری کوهبنان بعداز ۲۵سال بود.

🔹احمد محمدی در ادامه سخنان خود به ارائه گزارشی روند عملیات پارک مقبره آخوند ادامه داد که با تمام تجهیزات و امکانات تلاش کردیم تا برای ایام عید نوروز فاز اول این مجموعه تفریحی و گردشگری را به پایان برسانیم و روشنایی و آبشار موزیکال این مجموعه به بهره برداری رسید وی در ادامه گفت: امیدواریم بتوانیم سریعتر این مجموعه تفریحی و گردشگری را به بهره برداری رسانده تا مردم فهیم و گردشگران بتوانند از آن استفاده کنند.

🔹محمدی در ادامه سخنان خود گفت : با همکاری و تلاش شبانه روزی مجموعه شهرداری و اعضا محترم شورای شهر توانستیم کارخانه تعطیل شده آسفالت را مجدد راه اندازی کنیم و مهمترین دستاورد و نتیجه آن آسفالت حدود ۲۵هزار متر مربع معابر سطح شهر کوهبنان میباشد که در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد و هزینه اجرایی آن بالغ بر شش میلیارد تومان میباشد.

🔹وی در ادامه از مردم خواست برای حفظ و نگهداری و فضای سبز و فضای شهری یاری رسان خادمان خود در شهرداری باشند

🔹دکتر احمد محمدی در پایان سخنان خود از همکاری و همیاری نماینده محترم مردم شهرستان های کوهبنان و زرند در مجلس شورای اسلامی سر کار خانم دکتر شریعتی اعضا محترم شورای اسلامی شهر کوهبنان و مسئولین اجرایی شهرستان جهت توسعه و آبادانی شهر کوهبنان تقدیر و تشکر نمود.

🟥روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کوهبنان