برگزاری جشن ها و کنسرت ها می تواند در افزایش روحیه نشاط و شادابی مردم موثر باشد

یاسر محسنی شهردار کوهبنان در حاشیه حضوردر حرم مطهر شهدای گمنام در گفتگو با خبرنگار فارس، گفت: از جمله کسانی که در کنار حضرت امام(ره) نقش مهمی در تثبیت ،پیروزی انقلاب ،حفظ ارزش ها و ارمان های اسلام و انقلاب همچنین بیداری مردم کشورهای مختلف جهان داشتند شهیدان ،جانبازان و ایثار گران هستند

وی ادامه داد: شهیدان حق بزرگی به گردن ما دارند کسانی که در وصیت نامه خود همواره بر انجام واجبات و ترک محرمات ،حمایت از ولایت و رهبری ،رعایت حجاب و عفاف ،اجرای امر به معروف و نهی از منکر و…تاکید داشتند .

مسئول کمیته فضاسازی ستاد دهه فجر شهرستان کوهبنان خاطر نشان کرد: اگر بخواهیم همچنان ام القرای جهان اسلام و علمدار دفاع از محرومان و مستضعفان جهان باشیم باید با تمام وجود در خدمت رهبر فرزانه و متفکر انقلاب باشیم و در سایه وحدت و همدلی ضمن حمایت از دولت تدبیر و امید در برابر زیاده خواهی های دشمنان بایستیم .

وی ابراز داشت: برخی از مردم فکر می کنند که وظیفه شهرداری  فقط انجام کارهای عمرانی و زیبا سازی در شهرهاست در حالی که شهرداری باید در کنار این فعالیت ها ضمن تعامل و همکاری با سایر دستگاه های فرهنگی شهرستان در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و هنری اقدام کند .

شهردار کوهبنان تاکید داشت: همواره در تلاش بودیم تا با همکاری دستگاه های فرهنگی شهرستان در برگزاری جشن های ملی و مذهبی در شهرستان گام هایی برداریم که این خود در حفظ ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی،تبیین دستاوردهای انقلاب  ،وحدت و همدلی اقشار مختلف همچنین بیان عملکرد و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولتمردان موثر است .

 

وی یادآور شد : نظر به اینکه کوهبنان از جمله های شهرستان های کارگری است و اکثر مردم در معادن ذغال سنگ مشغول به کار و فعالیت هستند برگزاری جشن ها و کنسرت ها می تواند در کاهش اضطراب ،استرس و افزایش روحیه نشاط و شادابی مردم موثر باشد.

 

انتهای پیام /نامجو کوهبنانی

 

One Response

  1. خدا حفظت کنه مهندس … اگه همه ی مسئولین کوهبنان عرضه ی شمارو داشتن الان شهرما اینقد محروم نبود قدردان زحمات شما هستیمممممممم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *